BREAKING: UFC 249 – Ronaldo Souza z pozytywnym testem na koronawirus!

Przed nami długo wyczekiwana gala UFC 249, jednak jak widać, nie wszystko idzie zgodnie z zakładanym planem!

Już dziś w nocy odbędzie się długo oczekiwana gala UFC 249. Biorąc pod uwagę okoliczności, gala nie będzie wyglądała tak jak zawsze. Głównym starciem jest walka o tymczasowy tytuł kategorii lekkiej pomiędzy Tonym Fergusonem a Justinem Geathjem. Jednak teraz wiemy, że cała karta nie zostanie przeprowadzona tak, jak to było planowane.

Kilka godzin temu serwis ESPN poinformował, że jeden z uczestników gali UFC 249 otrzymał pozytywny wynik w teście na obecność COVID-19. Chodzi o Ronaldo „Jacare” Souza, który miał zmierzyć się podczas wspomnianej gali z Uriahem Halle. Teraz wiemy, że do walki nie dojdzie, ponieważ organizacja UFC natychmiastowo zareagowała na te doniesienia.

ZOBACZ TAKŻE >>>>> Tony Ferguson -„Khabib i McGregor muszą przejść na emeryturę”

UFC natychmiastowo wycofało udział Ronaldo w tym wydarzeniu. Został on już zabrany z hotelu, w którym przebywał wraz z innymi zawodnikami. Jak się okazało, prócz niego zarażeni są też dwie osoby z jego obozu. Federacja poinformowała, że wszystkie przebadane osoby są bezpieczne i nikt inny nie jest zarażony. Dodali też, że proprowadzili ponad 1200 testów na 300 osobach. Wszystko po to, aby wydarzenie było bezpieczne dla absolutnie wszystkich – zawodników, ale także i dla zespołu produkcyjnego!

Na dany moment nie ma nowych informacji na temat Rolando Souza. Będzie on teraz przebywał na kwarantannie domowej pod czujnym okiem służb sanitarnych i lekarzy. Jego przeciwnik – Uriah Hall wypowiedział się na temat odwołanej walki:

Relację z gali UFC 249 jak i wyniki na żywo znajdziecie na naszej stronie i na profilu Facebook!

Kategorie
Breaking NewsMMAZobacz również

Współzałożyciel portalu MVLB.pl - redaktor naczelny kategorii Wrestling i MMA. Założyciel i prowadzący kanałów na YouTube "What is Wrestling" i "Just Culture". Na co dzień po prostu geek i wielki fan wrestlingu. Styczność ze sportami walki mam od kiedy pamiętam.

Zostaw komentarz

*

*

Nasz Facebook
Facebook Pagelike Widget

Powiązane z: