hafthor bjornsson

Hafthor Bjornsson: „Podniosę 530 kg jeśli zdobędę 1 milion subskrypcji na Youtube”!

Hafthor Bjornsson w rozmowie z „World’s Strongest Fan” ogłosił, że stawia sobie nowy cel. Jeśli jego kanał na Youtube osiągnie ponad 1 milion subskrypcji, wówczas „Thor” podniesie 530 kg. Tegoroczny zwycięzca Arnold Classic podkreślił, że ważniejsze są tytuł i zwycięstwa, ale to bicie rekordów przyciąga większą publiczność.

Hafthor Bjornsson w ciągu ostatni dni zszokował świat dwukrotnie. Zaledwie parę dni temu ogłosił, że podniesie aż 520 kg jeśli jego kanał na Twitchu osiągnie ponad 100 tysięcy obserwujących, o czym pisaliśmy tutaj. Natomiast wczoraj Bjornsson jasno powiedział, że stawia sobie nowy cel, którym jest podniesienie 530 kg. Warunkiem jest osiągnięcie 1 miliona subskrypcji na Youtube.

ZOBACZ RÓWNIEŻ >> Hafthor Bjornsson: „Podniosę 520 kg jeśli do 2 maja będę miał 100 tysięcy followersów”!

Próba pobicia rekordu świata odbędzie się już 2 maja 2020 roku na Islandii. Do pobicia rekordu „Thor” potrzebuje podnieść 501 kg, ale wiele wskazuje na to, że zobaczymy dużo cięższy martwy ciąg.

„(…) bicie rekordów zawsze zdobywa więcej uwagi. To dlatego ustaliłem sobie cel, aby podnieść 501 kg. Dlaczego tylko 1 kg więcej niż obecny rekord? Bo nie mam powodu żeby podnosić więcej. Wiecie co? Ustalmy nowy cel, tu i teraz. Mark Bell ma pełno subskrypcji i jest dobrze znany w tym świecie, więc jeśli ja zdobędę 1 milion subskrypcji na moim kanale Youtube, wówczas podniosę 530 kg! Co powiecie na to?”

Kategorie
StrongmanZobacz również

Jestem współzałożycielem portalu MVLB.pl Styczność ze sportami walki oraz sportami siłowymi mam od kilkunastu lat. Głównie skupiam się na tematyce boksu, wrestlingu oraz strongman. Ulubionymi zawodnikami z każdej dyscypliny są Mike Tyson, Dwayne Johnson oraz Mateusz Kieliszkowski.

Zostaw komentarz

*

*

Nasz Facebook
Facebook Pagelike Widget

Powiązane z: