mike tyson

Mike Tyson powraca do ringu po 14 latach!

Mike Tyson w latach 90 był postrachem dla rywali w wadzę ciężkiej. Jego nokauty potrafiły kończyć kariery oraz były jedynymi z najbardziej brutalnych. Obecnie „The Iron Mike” ma 53 lata i może się wydawać, że czasy w ringu są już za nim. Nic bardziej mylnego! Tyson ogłosił, że będzie chciał charytatywnie zawalczyć w kilku pojedynkach, by w ten sposób wesprzeć osoby uzależnione od narkotyków oraz bezdomne.


Ciemne chmury, które wisiały nad Mikiem dawno odeszły w zapomnienie, choć mogło się to wszystko zakończyć tragicznie w 2013 roku. Kiedy to ze względu na swoje mocne uzależnienie od alkoholu oraz narkotyków był bliski śmierci. Jego organizm w tamtym czasie był dość mocno zatruty przez używki. Teraz Tyson przeżywa drugą młodość, zadbał o dietę, powrócił do ćwiczeń fizycznych. Próbuje zbudować chociaż część formy jaką posiadał w swoich złotych latach. Jak sam przyznaję narzucił sobie wyczerpujący reżim treningowy, jest to spowodowane przygotowaniem organizmu na obciążający wysiłek jakim jest walka bokserska. Ostatnio podczas rozmowy z raperem T.I., przyznał, że przygotowuje swój powrót do ringu, jednak nie ma zamiaru walczyć zawodowo. 53-latek chcę zorganizować kilka walk charytatywnych trzy max czterorundowych, z których dochód zostanie przekazany na ręce organizacji niosących pomoc bezrobotnym oraz ludziom uzależnionym od narkotyków.

ZOBACZ RÓWNIEŻ >> https://mvlb.pl/tyson-fury-vs-deontey-wilder-znamy-nowa-date/

Mike Tyson to były niekwestionowany mistrz świata w kategoriach IBF, WBA oraz WBC. W swojej zawodowej karierze stoczył 58 walk, z których udało mu się wygrać pięćdziesiąt. Posiadał streak 37 wygranych pojedynków bez żadnej porażki. „Żelazny Mike” ostatnią swoją zawodową walkę w karierze stoczył w 2005 roku, kiedy to uległ Kevinowi McBride’owi.

Kategorie
BoksBreaking News

Zostaw komentarz

*

*

Nasz Facebook
Facebook Pagelike Widget

Powiązane z: