WYNIKI WWE SMACKDOWN LIVE 05.06.2020

W tym tygodniu WWE SmackDown Live zaserwowało nam pojedynek o Women’s Tag Team Championship. Oprócz tego otrzymaliśmy walkę Lacey Evans, której rywalką była Sonya Deville oraz kontynuację konfliktu pomiędzy Jeffem Hardy, a Sheamusem.

Już na początku WWE SmackDown Live pojawił się Jeff Hardy opowiadający o sytuacji sprzed tygodnia. Zaznaczył on, iż po podjechaniu na teren areny ktoś go ogłuszył. Kolejne co pamięta to, że był otoczony przez policję i było czuć od niego alkohol. Dodał również, że naoczni świadkowie widzieli mężczyznę o rudych włosach i brodzie uciekającego z miejsca wypadku. Te zarzuty doprowadziły do pojawienia się Sheamusa na rampie. Po tym jak celtycki wojownik wspomniał, iż rodzina Hardy jest przyzwyczajona do rozczarowań Jeff nie wytrzymał i rzucił się na rywala. Po krótkiej walce zwycięsko z bijatyki wyszedł Sheamus.

ZOBACZ RÓWNIEŻ >> DANNY HAVOC NIE ŻYJE!

Otis Vs. King Corbin

Jeszce przed samą walką Otis zabrał koronę króla po czym wszedł w niej do ringu. W związku z tym, doprowadziło to do ofensywy ze strony Corbina już od samego początku walki. Jednak Otis wręcz dominował przez znaczną większość walki. Zdesperowany Corbin z tego powodu postanowił zaatakował rywala krzesłem. Ostatecznie Otis wygrywa walkę przez dyskwalifikację. Po tym wydarzeniu walka trwała jeszcze chwilę. Ostatecznie zakończył ją zwycięzca walizki na Money In The Bank wykonując Caterpillar na rywalu.

-The Miz i John Morrison ukryci w furgonetce prankują i obrażają Brauna Strowmana.

-Cesaro, Shinsuke Nakamura oraz Mojo Rawley atakują na zapleczy Shorty G któremu z pomocą przychodzą mistrzowie SmackDown Tag Team, Koffi Kingston oraz Big E.

Lacey Evans Vs. Sonya Deville

Przed samą walką Sonya popchnęła rywalkę na schody gdy ta wchodziła do ringu. W trakcie walki przypadkiem został kontuzjowany sędzia, w związku z czym musiał zostać zmieniony. Sytuację wykorzystała Deville aby zaatakować Evans, dzięki czemu zyskała znaczną przewagę w walce. Pod sam koniec walki na ekranie pojawiła się Mandy Rose, która odwróciła uwagę Deville, dzięki czemu Lacey dała radę wygrać walkę przez przypięcie.

-Kayla Becker w trakcie wywiadu z Braunem Strowmanem zostaje oblana zieloną mazią, którą miał zostać oblany Universal Champion. Za wszystko odpowiedzialni są The Miz oraz John Morrison.

-Daniel Bryan nazywa swojego rywala finale o pas Interkontynentalny tchórzem co przemienia się w sprzeczkę słowną. A.J. Styles wyzywa swojego trenera Drew Gulaka na walkę.

Drew Gulak Vs. A.J. Styles.

Gulak zaatakował A.J. jeszcze przed walką co jednak nie dało mu znacznej przewagi na starcie walki. Całą walkę z okolic ringu obserwował Bryan dopingując Drew. Ostatecznie niespodziewanie zwycięsko z pojedynku wychodzi Drew Gulak wygrywa przypinając A.J..

-The Miz oraz John Morrison niszczą samochód Brauna Strowmana.

The New Day(Big E i Kofi Kingston) oraz Shorty G Vs. Cesaro, Shinsuke Nakamura oraz Mojo Rawley.

Zdecydowanie była to jednostronna walka w której mistrzowie SmackDown Tag Team wraz z Shorty G dominowali. Mimo kilku nieuczciwych ataków które Cesaro i Shinsuke mają w swoim zwyczaju, Kofi przypina Mojo.

-Strowman odkrywa zdemolowany samochód i postanawia przewrócić furgonetkę w której ukrwają się The Miz i John Morrison.

Alexa Bliss i Nikki Cross(c) Vs. Bayley i Sasha Banks
(WWE Women’s Tag Team Championship)

Zeszłotygodniowa propozycja Bliss walki o pas kobiecej dywizji Tag Team dla Bayley i Banks miała miejsce tego wieczoru. Przez całą walkę szala zwycięstwa przechylała się z jednej strony na drugą i ciężko było przed samą walką wskazać faworytki. Z jednej strony dostaliśmy świetnie współpracujące Bliss i Cross, z drugiej natomiast mistrzynię SmackDown i Sashe między którymi widać coraz większy brak chemii. Gdy Sasha miała okazję zakończyć walkę przez poddanie Bayley dokonała zmiany bez wiedzy i zgody Banks. Ostatecznie Sasha przez przypięcie Cross zapewniła wygraną dla swojej drużyny dzięki czemu Bayley oraz Sasha Banks zostają nowymi posiadaczkami pasa WWE Women’s Tag Team.

Kategorie
WrestlingWyniki

Fan wrestlingu, NBA, piłki nożnej oraz gier nie tylko komputerowych. Moi ulubieńcy ze świata wrestlingu to: Asuka, Kofi, Rey Mysterio i Undertaker.

Zostaw komentarz

*

*

Nasz Facebook
Facebook Pagelike Widget

Powiązane z:

 • WYNIKI WWE SMACKDOWN LIVE 26.06.2020

  Najnowsze WWE SmackDown Live oprócz wyłonienia pretendentki do walki o kobiece mistrzostwo niebieskiej tygodniówki dostarczyło nam mnóstwo ciekawych wywiadów na temat kariery legendy wrestlingu Undertakera. Dodatkowo otrzymaliśmy kontynuację konfliktu...
 • Zapowiedź NXT [24.06.2020]

  Kolejne niesamowite NXT przed nami. Dziś czekają nas wspaniałe walki, takie jak walka o pas NXT North American. Oto aktualny harmonogram na show. Na show zostało zapowiedziane: Keith Lee...
 • Zapowiedź AEW Dynamite [24.06.2020]

  Kolejne show od AEW w rywalizacji WWE-AEW. Dzisiejsze Dynamite będzie należeć do tych ciekawszych show. Oto co zostało zapowiedziane na dzisiejsze show. Na show zostało zapowiedziane: Luchasaurus zmierzy się...
 • WYNIKI WWE RAW 22.06.2020

  W tym tygodniu otrzymaliśmy długowyczekiwany powrót Reya Mysterio na Monday Night Raw. Prawdopodobne zakończenie rywalizacji pomiędzy The Viking Riders oraz The Street Profits, a także powrót Ninja. -Na samym...